Kviečiame į pirmąjį kibernetinio saugumo hakatoną ESET ON

Vilniuje kasmet vykstanti saugumo konferencija ESET Security Day, suteikianti galimybę išgirsti kibernetinio saugumo naujienas, susipažinti su šios srities profesionalais iš Lietuvos ir užsienio bei dalyvauti praktiniuose užsiėmimuose.

2019 metais kviečiame dalyvauti pavasario ir rudens sesijose ir išmėginti jėgas pirmajame Lietuvoje kibernetinio saugumo hakatone ESET ON.

Kibernetinio saugumo hakatone ESET ON yra laukiami informacinių technologijų priežiūros specialistai, siekiantys susipažinti su ESET programine įranga ir suprasti įmonės IT saugumo valdymo principus ir produktus.

Darbo vietų apsauga
ESET ON kibernetinio saugumo hakatono metu dalyviai bus supažindinti su centralizuoto darbo vietų valdymo sprendimo ESET Security Management Center (ESMC) pažengusiems naudotojams administravimo galimybėmis ir praktiškai išbandys, kaip apsaugoti galutinių naudotojų darbo vietas, serverius ir mobiliuosius įrenginius.

Praktiniai scenarijai
Siekiant padėti dalyviams įgyti daugiau praktinių įgūdžių, renginio metu dalyviai virtualizuotoje aplinkoje turės atlikti praktinius scenarijus, apimančius pažangų ESMC serverio ir valdymo agentų diegimą, Apache HTTP Proxy diegimą ir konfigūravimą, Mobile Device Management (MDM) diegimą ir Android mobiliojo įrenginio pririšimą.

Hakatonas
Dalyviams būtina turėti nešiojamąjį kompiuterį. Prisijungimus prie ESET ON darbinės aplinkos suteiksime renginio metu. Jokios programinės įrangos į dalyvių kompiuterius diegti nereikės. Kilusius sunkumus realiu laiku padės išspręsti ESET Lietuva pagalbos tarnybos ir ESET partnerių įmonių inžinierių komanda. Geriausiai ESET ON metu praktinius scenarijus įgyvendinę dalyviai bus apdovanoti ESET vardiniais sertifikatais.

Renginio partneriai:

Hakatono metu renginio dalyvių grupes kuruos ir kilusius sunkumus realiu laiku padės išspręsti ESET Lietuva pagalbos tarnybos ir ESET partnerių įmonių inžinierių komanda.


Daugiau informacijos apie renginį ir bilietus - puslapyje esd.eset.lt

Sertifikuoti ESET inžinieriai ir Baltimax partneriai turi išskirtines nuolaidas dalyvavimui ESET ON - dėl nuolaidų prašome kreiptis el. paštu marketing@baltimax.com