Backup solutions

Odoo image and text block

Druva

„Druva“ – debesijos duomenų apsaugos ir informacijos valdymo sprendimų lyderė, siūlanti integruotus įrankius duomenų apsaugai, saugojimui ir informacijos radimui. Ženkliai padidindama verslo kritinės informacijos prieinamumą ir matomumą, „Druva“ tuo pačiu sumažina saugumo rizikas, kaštus bei palengvina informacijos valdymą bei saugojimą bet kokio dydžio verslui.

Odoo image and text block

Acronis

„Acronis“ nustato hibridinių debesų duomenų apsaugos standartą savo sprendimais, skirtais atsarginių duomenų kopijų kūrimui, atstatymui po saugumo pažeidimo, saugiam failų sinchronizavimui bei bendrinimui. Remdamasis „Acronis AnyData Engine“ technologija, „Acronis“ užtikrina paprastą, išsamią ir prieinamą visų failų, programų ir operacinių sistemų apsaugą bet kurioje aplinkoje – virtualioje, fizinėje, debesyje ir mobiliuosiuose įrenginiuose.


Odoo image and text block

Xopero

„Xopero“ saugo jūsų duomenis ir juos patikimai atstato. Duomenys gali būti laikomi galutiniuose įrenginiuose, „Microsoft Exchange“ arba virtualiose aplinkose. „Xopero“ leidžia kurti skirtingų įrenginių ir duomenų saugyklų atsargines kopijas: kompiuterių, serverių, mobilių įrenginių, virtualių mašinų, duomenų bazių, pašto dėžučių ir tinkle esančių diskų, „M S Exchange“, „System State“, „VHD, image backup“ ir „Tape backup“ ir kt. Kilus incidentui su „Xopero “ lengva atstatyti pažeistus duomenis.

Daugiau informacijos