Atsarginės kopijos

Saugumo specialistai kalbėdami apie verslo duomenų apsaugos sprendimus kas kartą pabrėžia atsarginių duomenų kopijų darymo svarbą, kaip vieną iš pagrindinių priemonių apsisaugoti nuo išpirkos reikalaujančių kenkėjų, duomenų nutekėjimo ar kitų saugumo pažeidimų keliamos žalos.
 
Praradus jautrius duomenis įmonei gali kilti rimtų finansinių problemų ne tik dėl sutrikdytos veiklos, bet ir dėl mažėjančios reputacijos klientų ir partnerių atžvilgiu. Įsigaliojus BDAR bus privaloma užtikrinti saugomų asmens duomenų vientisumą – vienas iš galimų sprendimų yra atsarginių duomenų kopijų darymas.
Odoo text and image block
„...duomenų valdytojas ir duomenų tvarkytojas įgyvendina tinkamas technines ir organizacines priemones, kad būtų užtikrintas pavojų atitinkančio lygio saugumas, įskaitant, inter alia, jei reikia: <...>
 c) gebėjimą laiku atkurti sąlygas ir galimybes naudotis asmens duomenimis fizinio ar techninio incidento atveju“ (BDAR, 2 skirsnis, 32 str.).
Atsarginės duomenų kopijos leidžia atstatyti svarbius duomenis ir sistemas, ir taip sumažinti saugumo pažeidimo nuostolius. Be to, jos užtikrina dvigubą duomenų apsaugą: jei kiltų grėsmė lokaliai saugomiems duomenims, jų atsarginės kopijos, šiuo metu dažniausiai saugomos debesijoje, liktų saugioje aplinkoje.

Rekomenduojame: Acronis

Acronis užtikrina vienus geriausių duomenų atsarginių kopijų, duomenų atkūrimo po incidentų ir saugios duomenų prieigos sprendimus.

AnyData Engine užtikrina lengvus ir išsamius sprendimus, saugant duomenis lokaliuose, nutolusiuose debesyse ir mob. įrenginiuose.

Viena konsolė ir jokių dedikuotų serverių
Sprendimai apima virtualių, fizinių ir debesyse esančių mašinų atsargines kopijas, duomenų valdymą, saugų dalijimąsi failais, sistemų diegimą.

Palaiko visus pagrindinius hipervizorius, visas pagrindines operacines sistemas ir programas

Sprendimas patvirtintas daugiau nei 100-u patentų

             Išbandykite Acronis jau šiandien!