Darbo vietų apsauga

 

Asmens duomenų apsauga organizacijoje yra neatsiejama nuo viso tinklo ir darbo vietų apsaugos. Ne vieno tyrimo rezultatai byloja, kad įmonės darbuotojai yra pažeidžiamiausia saugumo grandis, tad darbo vietų apsauga įsigaliojus BDAR tampa kritiškai svarbi.

„...duomenų valdytojas ir duomenų tvarkytojas įgyvendina tinkamas technines ir organizacines priemones, kad būtų užtikrintas pavojų atitinkančio lygio saugumas, įskaitant, inter alia, jei reikia: <...> 
b) gebėjimą užtikrinti nuolatinį duomenų tvarkymo sistemų ir paslaugų konfidencialumą, vientisumą, prieinamumą ir atsparumą“ (BDAR, 2 skirsnis, 32 str.).
Odoo text and image block
Saugodami darbo vietas būsite ramūs, kad jūsų darbuotojai neatsisiųs kenksmingų virusų ar šnipinėjimo programų, kurios galėtų suteikti prieigą programišiams prie jūsų įmonės tinklo. Įgyvendindami norimą saugumo politiką galėsite apriboti darbuotojų prieigą prie nepageidaujamų interneto svetainių.

Be to, pažangūs apsaugos sprendimai užkerta kelią moderniausioms kibernetinėms grėsmės, apie kurių egzistavimą retas kuris susimąsto, kol nesusiduria su realiu pavojumi ir brangiai atsieinančiomis pasekmėmis.

Rekomenduojame ESET Endpoint saugumo sprendimus

 

Visapusiška apsauga įvairių platformų įrenginiams

Antivirusinė ir antišnipinėjimas
Virtualizacijos palaikymas
Apsauga nuo sukčiavimo Anti-Phishing
Nelėtina darbo ir reikalauja mažai resursų
Nuotolinis valdymas su ESET Remote Administrator

              Išbandykite ESET Endpoint sprendimus jau dabar!